JUNIOR GOLF TEAM

Trenerzy 

junior golf team  

MICHAŁ PISKORZ 

 

 

Head Pro klubu golfowego Tatfort.  Fully Qualified Golf Professional. Członek PGA Polska, należące do Confederation of Professional Golf.  W 2005 roku PGA nadało mu tytuł Trainee of The Year. W 2015 roku w Amsterdamie uzyskał pierwszy stopień Titleist Performance Institute Certification. W roku 2019 roku w Oceanside CA uzyskał jako pierwszy Polak 3 stopień prestiżowej certyfikacji Titleist Performance Institut - Golf.

Jego największą pasją jest pomoc zawodnikom w uzyskaniu większej przyjemności z gry. Jego gracze zdobywali przeróżne tytuły:  Międzynarodowego Mistrza Polski Brutto, Luxemburg Amateur Champion, Mistrza Polski Juniorów Netto, SPAR Club Champion, Tatfort Club Champion, Sierra Club Champion, WAGC (Polish edition) Champion i wiele innych.  Doprowadził już wielu graczy do jednocyfrowego HCP.

Podczas lekcji skupia się na tym aby swing dopasować do możliwości fizycznych zawodnika a nie na odwrót. Pracuje z  wieloma pomocami naukowymi i analizatorami, między innymi: FlightScope, V1, BLAST, BotiTrak.

KRZYSZTOF NOWAK

 

Asystent Head Pro Tatfort Golf Club. Posiada tytuł Trenera Golfa Polskiej Akademi Kultury i Sportu. Aplikant PGA Polska. 

 

Swoją karierę trenerską zaczynał w Trzaskowo Golf Club w Poznaniu.  Swoje doświadczenie i wiedzę pogłębiał podczas szkoleń w MPGC.

 

Uwielbia pracę z młodymi zawodnikami. Przywiązuje wagę nie tylko do techniki gry, ale patrzy na zawodnika kompleksowo wprowadzając ogólnorozwojowe ćwiczenia.